Hipnoterapia

Hipnoterapia

poznaj moją metodę

Hipnoterapia to terapia wykorzystująca stan hipnozy. To sposób, dzięki któremu możemy wejść w umysł i pomnożyć możliwości człowieka w jego osobistym i zawodowym rozwoju. Nie ma takiej drugiej metody terapeutycznej, która sama skupiałaby tyle odkrywczych możliwości, pozwalając w pełni wykorzystać przeogromną energię umysłu.

Hipnoza jest znana od tysięcy lat i polega na pracy z Twoją podświadomością. Twoja podświadomość to gigantyczna siła, która rządzi całym Twoim życiem. Dzięki hipnozie możesz ukierunkować ją tak, by wspierała Twoją zmianę na lepsze, w każdym aspekcie Twojego życia.

W swojej praktyce szczególnie cenię hipnoterapię z elementami regresji hipnotycznej.

Hipnoterapia z elementami regresu hipnotycznego i medycyny naturalnej jest bezpieczną terapią,

Regresja hipnotyczna pozwala na przeniesienie do dzisiejszego życia doświadczeń i przeżyć z poprzednich wcieleń oraz uzyskanie najdoskonalszych pomocnych odpowiedzi od naszego Przewodnika Duchowego – Anioła Stróża, którzy towarzyszy w tej wędrówce.

Doświadczenia w większości odkrytych podczas regresji „wcieleń” są jak obrazy, nawzajem się przenikające, nakładające i współzależne.

Regresja hipnotyczna jest głębokim przeżyciem emocjonalnym, pozwalającym odkryć przyczyny naszych aktualnych problemów i je rozwiązać.

Cokolwiek się zdarza w regresji hipnotycznej jest piękne i mądre, ofiaruje Ci niezwykle głębokie doświadczenie samego siebie.

 

Wybrane opinie i przypadki moich klientów:

Anna, l. 42 – Przewlekłe bóle natury psychosomatycznej, październik 2016.

Gdy trafiłam do p. Mariana, od ponad dwóch lat dokuczały mi silne bóle dołu brzucha, dla których lekarze nie znajdowali wytłumaczenia i przyczyny. Zrobiłam dziesiątki różnych badań, przeszłam zabieg operacyjny i nic nie pomogło…

KRYSTYNA L. 62 – Poważne problemy z układem trawiennym oraz bolące hemoroidy, luty 2018.

Stan mojego zdrowia daleki był od dobrego, miałam ciągłe dolegliwości układu pokarmowego, a stosowane leki nie tylko nie pomagały, ale miałam po nich kłopoty żołądkowe. Badania pokazywały, że moja wątroba, żołądek oraz jelita były w coraz gorszym stanie. Że nie wspomnę o mojej psychice…

IZA L. 42 – Bóle krzyża, lędźwi oraz nóg, Warszawa, sierpień 2018

Bóle części krzyżowej oraz nóg nie dawały mi spać i uniemożliwiały mi poruszanie się, a nawet wstanie z łóżka. Zażywanie leków przeciwbólowych było dla mnie codziennym rytuałem, w którym nie uwzględniono permanentnego bólu brzucha po pastylkach…