Opinie

Opinie i przypadki klientów

Poczytaj o efektach
współpracy ze mną

Monika Sz. l 19 /alkohol – hipnoza homeopatia bio rezonans /  

Moja decyzja w sprawie spotkania i podjęcia terapii u pana Mariana była podyktowana moją chęcią opanowania i  kontroli picia alkoholu.

wiem że nadużywam alkoholu ale w tym wieku bywa normalne, trzeba się sprawdzić i innym pokazać że jestem lepsza.

Zauważyłam że dzieje się ze mną coś niedobrego zaczynam szukać okazji aby się napić alkoholu i z tym problemem zgłosiłam się do terapeuty 

Terapia trwała 4 miesiące ale zakończyła się naszym sukcesem – sesje hipnozy, detoks oraz leki homeopatyczne wspomagające mnie w trakcie terapii i po niej.

Zyskałam pełną kontrolę nad sobą ,nie piję bo chcę nie pić i nie mam z tym problemu, nawet jak bywam na imprezach z alkoholem.

Polecam tym osobom którzy chcą panować  nad swoją słabością do alkoholu ,

Warto

 Dziękuję MSZ. 

Alicja lat 51 / hipnoterapia pracoholizm ,hazard itp./

 Jestem menadżerem duże sieci cateringowej, jestem pracoholikiem

Próbowałam psychoterapię indywidualną terapię grupowe 

Kolejne urodziny i  podsumowanie; jestem dokładnie w tym miejscu którego nie akceptuje.

Moja koleżanka która jest psychoterapeutką w ośrodku dla uzależnionych poleciła mi Pana Mariana który współpracuje  z jej pacjentami uzależniony od hazardu kart sportu czy pracy.

Jestem  po kilku seansach hipnoterapii.

Bardzo pomogła hipnoza regresyjna i  praca z moimi wewnętrznymi  przekonaniami 

Potrafię “odpuścić w pracy” coś przełożyć na jutro.Mam więcej czasu dla siebie.

Próbuję wrócić do rodziny, ich problemów, ich życia, bo dotychczas fizycznie byłam  ale psychicznie i mentalnie byłam cały czas w pracy

Czuję jak to się zmieniło i zmienia. Czuję się lepiej i najważniejsze, wiem o co w tym wszystkim chodzi.Daję sobie radę z moim pracoholizm,.

 Bardzo dziękuję P Marianowi   

Rozalia A l.63 /depresja hipnoza zioła homeopatia/

Około 27 lat temu  zostałam sama z dziećmi 

Kłopoty, problemy dnia codziennego zakończyły się moja ciężko chorobą, depresja.

Jestem pod opieką lekarzy i psychoterapeutów.

Od 10 może 12 lat  nie mogłam  funkcjonować bez zażycia  pastylki.

Moja znajoma poleciła mi  Pana Mariana jako terapeutę z którym można porozmawiać o naturalnych metodach wspomagania organizmów w trudnych choroba związanych z depresją lękami, ciągłym niepokojem stresem i strachem oraz bezsennością. 

Rozpoczęliśmy  od terapii hipnozą aby pozbyć się lęków  niepokoju oraz  związanych z nimi  objawami fizycznymi które są bardzo uciążliwe jak duszność, bicie serca ,przerażające myśli itp , itd.Terapia pomogła mi zapanować nad reakcjami mojego organizmu na objawy lęku i niepokoju 

Następnie uzupełniliśmy leczenie  esencja z ziół na depresję, nerwy, lęki niepokoje. 

Po około dwóch miesiącach terapii  moj lekarz ograniczył ilość leków na depresję do jednej trzeciej  ponieważ zdecydowanie poprawiło się moje samopoczucie.

Obecnie wprowadzamy leki homeopatyczne które wspomogą mój organizm w opanowaniu różnych dolegliwości np bólu brzucha.

Pragnę podziękować panu Marianowi za skuteczne działanie w opanowaniu mojej depresji gdyż po raz pierwszy od początku choroby czuję się lepiej i zdecydowanie ograniczyłam ilość zażywanych leków, które nie ukrywam, że bardzo źle na mnie wpływały zwłaszcza na mój  układ trawienny.

 Bardzo dziękuję

ps. polecam terapeutę pana Mariana zwłaszcza osobom z dolegliwościami psychicznymi depresja które straciły że może być lepiej i może nastąpić poprawa zdrowia stosując naturalne metody leczenia

RA,

Halina D l 55 – hipnoza regresyjna ]

Żyję trochę na uboczu,spokojnie i do kiedy żył mój mąż  wszystko było w porządku zwłaszcza w relacjach rodzina męża To się skończyło w momencie gdy odszedł.

Wtedy wszyscy przypomnieli sobie o spadku. Ustalili że gospodarstwo powinno zostać sprzedane a pieniędzmi powinna podzielić się bliższa i nasza rodzina ,Zaczęły się dziać  wokół mnie różne dziwne “rzeczy.” i  spowodowało to  u mnie depresja, bałam się wychodzić z domu, patrzyłam ze strachem na wszystkie osoby, które zbliżały się do domu  i do mnie

Ciągle ktoś w nocy przychodził pod dom  widziałam cienie,słyszałam hałas a ja wpadałam coraz głębszy “dołek”.

Od znajomej dowiedziałam się o hipnozie i hipnoterapii. Spotkałam na swojej drodze Pana Mariana  gdy szukałam terapeuty dla moich stanów depresyjnych  oraz lęków.

Uczestniczyłam parokrotnie w seansach hipnoterapii na depresję i na moje lęki.

 Wyraziłam zgodę na hipnozę regresyjna..

W trakcie seansu okazało się że moje różne wrażenie że ktoś znajduje się w otoczeniu mojego budynku i czasem zagląda przez okno nie były wytworem “ mojej chorej wyobraźni “ co sugerowała moja rodzina lecz celowym działaniem rodziny która wynajęła człowieka aby mnie w sposób dyskretne straszył i doprowadził w efekcie do ciężkiej choroby psychicznej Podejrzewam że celem było skierowanie mnie na leczenie psychiatryczne i pozbawienie majątku który odziedziczyłam  po mężu. 

W trakcie seansu rozpoznałam osobę która do mnie pod dom przychodziła.

Dzięki temu wróciło moje zdrowie 

W chwili obecnej niczym się nie przejmuje, niech sobie rodzina robi co chce a na pewno nie  zrobi ze mnie “wariatki”.

Dla swojego spokoju podjęłam robotę za granicą w Irlandii daleko od kochającej rodziny

 Wrócił spokój. Wiem że jestem normalna

 Dziękuję za terapię Nie spodziewałam się że może mi ktoś pomóc 

/hd/

 

Janina  K, l 20 [ hipnoza – problemy z tożsamoscia seksualna ]

Zawsze miałam problem z własna tozsamoscia seksualną i uważałam, że nikt mnie nie rozumie i nie akceptuje.

Pewnego wieczoru przyszedł do mnie mój tato i zaproponował spotkanie z terapeutą i poprosił, abym spróbowała terapii,gdyż widzi, że trzeba mi pomóc .

Zajęło mi trochę czasu na podjęcie decyzji.

Moje pierwsze spotkanie było dla mnie zaskoczeniem ponieważ rozmawiałem z osobą która  potrafi słuchać i ze mną rozmawiać porusza tematy które dotychczas były dla mnie wielkim tabu.

Wiem kim jestem.

Wiem i nie mam się czego wstydzić , że taka jestem.

Na kolejnych spotkaniach jestem przygotowywana aby przeprowadzić rozmowy, otwarte rozmowy z moimi rodzicami.

Nie było  łatwo ale tylko za pierwszym za pierwszym razem.

Dużo większym  problemem dla mnie i mojej rodziny  jest moje  środowisko w którym mieszkam i środowisko mojej pracy. 

Wiem ,że muszę się z tym zmierzyć i rozmawiamy o tym z terapeutą, który mi spokojnie i wielokrotnie tłumaczy i przekonuje żebym się nie bała.

W czasie terapii otrzymałem  pełną wiedzę w tym również prawną o zagrożeniach związanych z moją tożsamościa seksualna .

Terapeuta uczulił mnie  na reakcje środowiska o tożsamości podobnej do mnie  i abym nie pozwoliła  się wykorzystywać w żaden sposób tak fizycznie jaki psychicznie.

 Wskazał również na zagrożenia które płyną w moim środowisku ze strony Internetu w tym ze strony mediów  społecznościowych.

Jestem bardzo wdzięczna za bardzo profesjonalne,  terapeutyczne podejście do mnie i mojej tożsamości seksualnej, 

Jestem wzmocniona, bardziej pewna siebie, bardzo otwarta na świat ale i krytyczna wobec wszystkiego co się dzieje  wokół osób odmiennej tożsamości.

Seanse wzmacniają i pozwalają odkrywać we mnie moc ,roztropności i “włączać dzwoneczek – alarm “ w przypadku podejrzenia wystąpienia jakiegokolwiek zagrożenia dla mnie a wynikające z mojego młodego wieku i dużej otwartości na świat

Polecam pana Mariana dla osób które chcą porozmawiać o swojej tożsamości  seksualnej 

Nie boję się rozmawiać i mogą być pewne że nie będą oceniane ze względu na swoją tożsamość ,swoje poglądy ,swój wiek.

“zero”  moralizowania

Profesjonalna pomoc w pełnym tego słowa znaczeniu.

 Bardzo dziękuję i do zobaczenia na następnej sesji

Na pewno będę korzystała choć nigdy nie wyznaczamy terminów naszych spotkań, one wynikają z mojego bieżącego zapotrzebowania i potrzeby pomocy w rozwiązaniu problemów które,  a wiem o tym , że nigdy nie zniknął ale z którymi można się zmierzyć i z którymi można żyć

JK

ps jestem jedynaczka i czuje ze powoli wraca normalna relacja z moją Mama 

Witold R l 38  [ hipnoterapia zachowania kompulsywne] /

Diagnoza kompulsywne zachowania erotyczne.Moje wizyty u psychoterapeutów nie przyniosły efektów. Jest to “dziwna choroba” , wszystko jest proste lecz jest to poza mną, oczekiwałem pomocy i nie udało się.

Ja sobie z tą chorobą nie daję rady.

Filmy erotyka , sam ze sobą , rozładowany fizyczne, trochę emocjonalne.

Pytanie co dalej pozostało.

Mój znajomy polecił naturopatę  Pana Mariana i jego seanse hipnozy.

Pierwsze spotkanie polegało na  ocenie tego wszystkiego co się dzieje we mnie, wokół mnie w pracy, w domu- opowieść bez końca 

Nasza wspólna próba usystematyzowania wszystkich zdarzeń i możliwego podłoża mojego zaburzenia, mojej choroby poskutkowała tym ,że zdecydowałem się kolejny raz spotkać z terapeuta.

Otrzymałem propozycję, algorytm postępowania w którym podstawowym działaniem będzie praca poprzez hipnozę oraz praca z moimi własnymi przekonaniami które tkwią bardzo głęboko oraz które determinują taki styl zachowania.

Sesja przebiegła bardzo komfortowo i bezpiecznie choć nie ukrywam że starałem się cały czas kontrolować siebie aby nie powiedzieć ,nie zrobić nic takiego co w sposób świadomy nie powiedziałbym ,  mój strach przeszkadzał dłuższy czas w osiągnięciu stanu transu hipnotycznego,transu gdzie można pracować z podświadomością.

Oczywiście osiągnęliśmy postawiony przed sobą cel czyli trans hipnotyczny  poprzez  techniki zastosowane przez terapeutę które w  sposób uspokajający i łagodzący oraz wyłączający moją kontrolę .

Takie postępowanie wpłynęło pozytywnie na mnie i pogłębiło moje zaufanie do terapeuty Otworzenie się na problematykę, którą jest głęboko zakodowana w podświadomości jak  moje własne przekonanie o moich problemach i zachowaniach które determinują moje życie erotyczne..

Kolejne spotkanie zaowocowało zmniejszeniem zainteresowania filmami erotycznymi oraz zmniejszeniem zapotrzebowania na wyłącznie fizyczne rozładowanie się.

Zaakceptowałem zaproponowane przez terapeutę przeprowadzenie sesji hipnozy regresywnej   w trakcie której możemy znaleźć przyczynę moje choroby.

To nas czeka a nie jest to łatwe  muszę się do tego przygotować,

Wiem co mam zrobić aby przygotować się do sesji hipnozy regresyjnej.

Dotychczasowe sesje i terapie bardzo mi pomogły pomogły., już jestem innym człowiekiem i na pewno na dobrej drodze do wyzdrowienia 

 dziękuję

.WR/

Irena Z l 29  / niekontrolowane jedzenie hipnoterapia / 

Byłam bardzo zgrabną i  ładna kobieta  ale to już histora.

Nie wiem co się ze mna dzieje od okolo 3 lat .

Gwałtownie zmieniły się moje preferencje żywieniowe.Nie znam przyczyny.

Nie miałam żadnych traumatycznych, przeżyć, stresu Życie w miarę poukładane.

więc o co chodzi – zadaje to pytanie codziennie i nie mogę opanować jedzenia.Jezeli jedzenie jest to jem aż do zjedzenia wszystkiego , nie ma jedzenie pod “ręką” to ide na zakupy i od początku jem, jem.

Mogę spokojnie nie jeść  w ciągu dnia, przez parę dni a potem tragedia – jem jem….

Stosowałam diety  różne  włącznie z głodówkami, byłam u psychoterapeutów , bioenergoterapeutów a nawet u wróżki.

Bardzo ciekawe a czasem nowatorskie podejście do mojej osoby i problemu który mam.a ja dalej jem ,jem ,,,,,,.

Do mojego problemu tycia, otyłości dochodzi teraz stres, nerwica  oraz stany depresyjne.

W internecie spotkałam opinie o hipnoterapii ,hipnozie , która wspomaga  walkę z nadmiernym niekontrolowanym jedzeniem – 

Sesje hipnozy prowadzone przez p. Mariana  pomogły mi zmniejszyć przyjemność związaną z jedzeniem  oraz w sposób zdecydowany pozwoliły mi ograniczyć spożywanie produktów które  jadłam w nadmiernych ilościach.

Potrafię zostawić jedzenie  i go nie spożywać do końca /wcześniej nie było to możliwe/

Wreszcie odzyskałam wiarę  że jest możliwe opanowanie mojej dolegliwości – choroby  która powoli ale skutecznie mnie wykańczała.

P Marian przekazał mi niezbędne informacje o żywieniu  w mojej chorobie.

Przekazał mi sugestie związane z koniecznymi zmianami w podejściu do mojej diety.i ;poprosił o cierpliwość i konsekwencję w działaniu a na pewno wrócę do mojego wcześniejszego wyglądu.

polecam / IZ /

 Anna K lat 60 – [pijawki ,zioła   bóle kręgosłupa ciężkie opuchnięte nogi ] 

Praca ,praca, praca i boli mnie wszystko- kręgosłup, nogi, ręce.

Leczyłam się sama ;suplementy diety, wczasy z dietą, masaże  itd.

Psychicznie czułam się lepiej, że zrobiłam coś dla siebie ale fizyczne porażka. 

Nieustające bóle  kręgosłupa ciężkie opuchnięte nogi,skurcze w rękach .

Postanowiłam spotkać się naturopatą.

Pan Marian zaproponował terapię wielotorowo i  wielokierunkowo

w tym  zioła,,homeopatia ,pijawki, biorezonans,

Po 10 miesiącach czuję się jakby ubyło mi sporo lat.

Ustąpiły bóle kręgosłupa,opuchlizna nóg wyraźnie zmniejszyła się i ustąpiło uczucie ciężkości.Czuje się zdecydowanie lepiej .Kontynuuje terapię .

Dziękuję 

Polecam naturopatę p Mariana i naturoterapie..

AK.

Kasia W, l  32  /  pijawki kręgosłup stawy biodrowe ręce  /

 jestem księgową od 8 do 12 godzin przy komputerze

 boli mnie kręgosłup stawy biodrowe ręce ciągłe skurcze zwłaszcza w nocy

 lekarze proponują operację na kręgosłup i na ręce

 Ktoś ze znajomych poradził mi aby zainteresować się pijawkami.

P Marian zaproponował mi kompleksową terapia pijawkami.

Po 4 miesiącach stosowanie zabiegów z pijawkami mogę powiedzieć że moje samopoczucie bardzo dobre.Już zapomniałam o planowaniu operacji kręgosłupa  i rąk.

Stałam się “fanką” leczenia  pijawkami.

 Gorąco polecam nie tylko księgowym lecz każdemu kto ma kłopoty z  kręgosłupem, z rękami np cieśń 

KW 

Artur M  l.43 /Hipnoterapia – wyczerpanie zawodowe bezsenność przerażające myśli /

Jestem  psychoterapeuta  i pracuję osobami ciężko doświadczonymi przez los w tym znajdujące się klinikach onkologicznych , domach opieki społecznej ,

Umówiłem się na spotkanie  z panem Marianem który jest naturopata  hipnoterapeutą – Szukałem kogoś spoza naszego środowiska kto pomógłby mi rozładować bagaż moich negatywnych doświadczeń z mojej pracy zawodowej.

 dzisiaj mogę powiedzieć że dobrze zrobiłem .

 Początki były bardzo trudne przeszkadzała mi moja wiedza i doświadczenie z pracy terapeuty.

Zastosowane  terapie: hipnoza, hipnoza regresyjna hipnoterapia oraz zioła i leki homeopatyczne pomogły mi się wyciszyć .odreagować 

Jestem pod opieką naturopaty już dłuższy czas i wiem, jestem przekonany że terapie stosowane przez pana Mariana bardzo mi pomogły i mogę w każdej chwili ich skorzystać.

Oczyszczenie głowy z niepotrzebnych myśli, katastroficznych myśli pomaga mi odzyskaniu równowagi .

Pozdrawiam i dziękuję

 Gorąco polecam AM 

Zuzanna M  lat 48 – [ pijawki  żylaki ]

Moja rodzina miała od zawsze problemy z żylakami nóg

Po konsultacji z P. Marianem zdecydowałam się na terapię pijawkami.

Ustąpiło ciągłe  uczucie ciężkości nóg oraz zmęczenie.

 już po kilku zabiega poprawa jest zdecydowana

 polecam terapię pijawkami na ciężkie i zmęczone nogi.

ZM

Marta W. l 28

Badania wykazały kamienie i piasek  w woreczku żółciowym, ciągłe bóle po posiłkach, Zastosowałam leki homeopatyczne dobrane przez p Mariana.  Po ok 8 miesiącach  wykonałam badania usg i nie stwierdzono kamieni żółciowych, Dziękuję  , a już się szykowałam na zabieg. MW

Władysław S.[ 70]

Ciągły ból ramienia .Przystawiłem pijawki i już po 1-szym zabiegu poczułem ulgę. Zastosowałem  4 zabiegi oraz elektrostymulacje dr,V Zennie . efekt znakomity, Jestem bez srodków przeciwbólowych.  . WS

Anna  Z.[41]

Lęk i ciągły strach przed oczyma nie pozwalał mi funkcjonować , nie mogłam zasnąć. Po 7 seansach hipnoterapii  mogę zasnąć. Opanowałam strach i lęk-

Wiem że musze kontynuować terapie ale wiem ze jest  to właściwy droga. Dziękuję AZ

Grzegorz K [35]

Gorączka i wszech ogarniający  bol mięśni i całego ciała były nie do zniesienia. Leki na gorączkę działały chwile ale bole zołądka po nich były nie do zniesienia Homeopatia sprawdziła się w pokonaniu infekcji. Dość szybko spadła gorączka ,

Bole stawów i mięśni powoli ale znikły.   Jestem na terapii lekami homeopatycznymi po chorobie. Polecam homeopatie – skuteczna bez bólu żołądka i wątroby. Polecam GK

Elżbieta S[54]

Atmosfera w domu był nie do wytrzymania  ,relacje z moja rodzina  są bardzo trudne.

Mam choroby tarczycy i wynikające z tego problemy emocjonalne . Mam Hashimoto. Terapia elektrostymulacja wg dr V Zenni w połączeniu z homeopatia oraz sesje hipnoterapii są dla mnie nie do zastąpienia. Wyciszyłam się , a tarczyca od paru miesięcy się nie zmieniła [ usg] .Terapia hipnozą pozwolił na uspokojenie relacji z rodziną. Kosztowało to czasu ale warto. Polecam ES

Jolanta  W [ 58]

Moje problemy z piaskiem w nerkach trwają od bardzo dawne . Już nawet się do nich przyzwyczaiłam, jednak ostatnio ból stał się momentami nie do zniesienia. Homeopatia okazała się bardzo pomocna .Leki homeopatyczne  są bardzo łagodne dla organizmu i skuteczne . Po 5 miesiacach  [ pod kontrola } nie mam już żadnych bóli. Polecam JW.

Adam S [47]

Relacje  w pracy i w domu w okresie pandemii zniszczyły mi nerwy. Mam chyba fobie leki i depresje, Nie wiedziałem  co z tym zrobić – leki psychotropowe odbierały mi resztę spokoju a niszczyły wątrobę i nerki. Skorzystałem z seansów hipnozy w moich zmaganiach z depresja. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Praca z moja podświadomością pomogła mi zrozumieć moje relacje z otoczeniem. Pracuje nad odbudowa elacji które zniszczyłem. Terapia trudna i ciężka ale gorąco polecam.  AS

Jolanta G [38l]

Bałam się wszystkiego i mój strach powodował lek przed zemdleniem , brakowało mi tchu, nogi jak z waty. Momentami nie chciało mi się żyć. Zdecydowałam się na hipnoterapię. Początki były trudne  [bałam się hipnozy – opinie z Internetu ] lecz powoli wspólnie z terapeuta pokonałam swoje lęki . Dzisiaj mogę zasnąć , nie budzę się z  strachu, nie mam dziwnych snów .Połączenie hipnoterapii i homeopatii dała zadziwiające efekty – czasem nie mogę w to uwierzyć. Polecam gorąco naturalne metody JG

IZA L. 42 – Bóle krzyża, lędźwi oraz nóg, Warszawa, sierpień 2018

Bóle części krzyżowej oraz nóg nie dawały mi spać i uniemożliwiały mi poruszanie się, a nawet wstanie z łóżka.

Zażywanie leków przeciwbólowych było dla mnie codziennym rytuałem, w którym nie uwzględniono permanentnego bólu brzucha po pastylkach.

Równocześnie przekazano mi informacje, że muszę się przygotować na operacje, ponieważ jest to tylko kwestia czasu i nie powinno się tego odkładać .
Ten stan trwał od wielu lat.
Spotkałam się z naturopatą, p Marianem, który pomógł wcześniej mojemu znajomemu przystawiając pijawki oraz działając bioprądami wg metody dr Żenni.

Przystawianie pijawek, po okresie mojego wewnętrznego oporu, stała się częścią mojego życia, ponieważ nie tylko usunęło miejscowe bóle – krzyże, lędźwie oraz bóle stawów. Bardzo pozytywnie wpłynęło na mój ogólny stan zdrowia, nastąpiła zauważalna poprawa układu krwionośnego oraz układu nerwowego.

Poprawiła się kondycja mojej skóry, a zastosowanie pijawek do hirudokosmetyki mojej twarzy było rewolucyjną decyzją.
Nie wierzyłam, że można wykorzystać pijawki do poprawienia mojej skóry na twarzy i rękach.

Równolegle na moje bolące krzyże, lędźwie i stawy stosowaliśmy bioprądy wg terapii dr V. Żenniego.
Zastosowane terapie w sposób bezdyskusyjny wpłynęły na poprawę mojego zdrowia.
W trakcie terapii p, Marian przekazał mi wiele cennych wskazówek, związanych z moją dietą i trybem życia.
W trakcie stawiania pijawek wielokrotnie doznałam cudownego relaksu.

Jestem po terapii przystawiana pijawek oraz terapii dr V. Żenii, które trwały ok. 3 miesięcy.
Wiem, że gdy znowu coś będzie boleć, powtórzę terapię u p. Mariana.

Małgorzata. l 42 – Od szkoły średniej mam problemy z tarczycą.

Choruję na subkliniczną nadczynność tarczycy. Jednym z objawów, który najbardziej mi dokuczał było kołatanie serca. Dodatkowo miałam problemy ze snem.

Dzięki pomocy Pana Mariana oraz zastosowaniu elektrostymulacji metodą doktora Zenni, moje samopoczucie zdecydowanie się poprawiło, a kołatania serca zdarzają się bardzo sporadycznie. Po półrocznej terapii czuję spokój i odprężenie, wrócił mi sen.


Zdecydowanie polecam Pana Mariana. Jestem pod wrażeniem wiedzy, profesjonalizmu i fantastycznego, indywidualnego podejścia do pacjenta. Terapię powtórzę zgodnie z zaleceniami. Bardzo dziękuję.

Małgorzata .l 40 i Martyna l.6 – Miałyśmy ciągłe problemy z wysypką. Szukałyśmy przyczyn tego problemu od dłuższego czasu. Zgłosiłam się do Pana Mariana z 6-letnią córką

Pan Marian po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu, poradził nam wizytę u dietetyka oraz zrobienie testów pokarmowych. Dodatkowo zaproponował zestaw leków homeopatycznych.

Dzięki pełnej diagnostyce, eliminacji określonych produktów z jadłospisu oraz wdrożeniu leczenia homeopatycznego, wysypki zaczęły ustępować.

Obecnie, dzięki pomocy Pana Mariana problemy ze skórą ustąpiły.
Gorąco polecam wizytę u Pana Mariana każdemu kto na trwale chce poprawić swoje zdrowie i zadbać o zdrowie swojej rodziny.

Łukasz l. 43 – Miałem problem z bólem w kolanach, który dokuczał mi już od dłuższego czasu. Próbowałem różnych metod. W końcu z polecenia trafiłem do Pana Mariana.

 Zaproponował serię czterech zabiegów. Pan Marian zaimponował mi swoją wiedzą i podejściem do pacjenta. Postanowiłem zaryzykować i już po pierwszej wizycie wiedziałem, że była to najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć.

Po całej terapii ból w kolanach ustąpił. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Od dziś będę wszystkim polecał hirudoterapię.

Polecam terapię pijawkami lekarskimi u Pana Mariana.

Teresa lat 59 . alkoholiczka niszcząca życie swoje i swojej rodziny, lipiec  20 20

Jestem alkoholiczką. Wiem o tym i wiem, że muszę coś z tym zrobić. Mieszkam w środowisku w którym w dobrym tonie jest odwiedzenie siebie nawzajem z  flaszką, z piwem. Lubię ciężko pracować ale lubię też wypić. Rodzina na tym traci,  wiem o tym . Postanowiłam rozpocząć kurację odwykowa. Ja mam mocne postanowienie, że przestanę pić w ogółem. Rozważałam różne możliwości i  wybrałam hipnoterapię, ponieważ podejrzewałam że  to tkwi bardzo głęboko we mnie. Odkąd pamiętam wszyscy z mojej rodziny, dziadkowie, rodzice i my zawsze przy każdej okazji używaliśmy alkoholu. Musiał to być taki zwyczaj, taka tradycja, trzeba było z tym zerwać. Zgłosiłam się do P. Mariana z prośbą o przeprowadzenie sesji terapii w wyniku której pomoże mi przestać  pić. Dzisiaj mogę powiedzieć, że przestałam pić przede mną stoi wino, alkohol ja z pełną świadomością nie sięgam po to,  bo wiem że mnie to zabija, wiem,  że zabija to moją rodzinę. Mam mocne własne przekonanie, że alkohol mnie zabija,  to jest we mnie. Ja nie chcę pić i nie będę piła. Terapia nie była prosta na początku było bardzo trudno, ale postanowiłam ,że nie będę piła i nie piłję.. Później było już lżej to nie znaczy że bez bólu do dzisiaj nie piję. Polecam terapię, walki z alkoholizmem poprzez hipnozę. Hipnoza dokonała zmiany moich przekonań, mojego  przekonania, własnego przekonanie, ze muszę wypić w towarzystwie innych osób, muszę wypić jak ktoś przyniesie alkohol, że w ogóle muszę pić. Do tej  terapii Pan Marian  załączył terapię zmieniająca przyzwyczajenia dietetyczne. Polecam terapię P. Mariana zwalczania nałogu picia alkoholu- wyjścia z alkoholizmu.

 

Karolina W . , l. 52 – Konflikt z synem, dominacja ze strony kobiety w relacji z synem, ciągłe konflikty, poczucie konieczności dawania ciągłych uwag, kontroli i pretensji do syna

Zastosowano:
Seanse hipnoterapii, w technice regresji reinkarnacyjnej. Potwierdzono związki pomiędzy synem a mamą w poprzednim wcieleniu. W tamtych relacjach to syn był osobą dominującą, a relacje nie były przyjazne. Podczas seansu przeprowadzono technikę wybaczenia przez matkę synowi oraz odcięcia nici, którą byli związani. Poprawa relacji z synem, odpuszczenie ze strony mamy.

Mężczyzna, l. 66 – Ciągłe i bolesne skurcze dłoni, diagnoza: cieśń i choroba Dupuytrena , wskazanie do operacji.

Zastosowano:
Cykl terapii pijawkami, 4 cykle po 7-10 zabiegów, w okresie 2 lat. Równolegle zastosowano terapię biorezonansem metodą dr V. Żenni.

Efekty:
Ustąpiły bóle rąk i przykurcze palców, dodatkowo ustąpiły bóle stawów w nogach. Poprawa samopoczucia utrzymuje się od 3 lat, nie ma potrzeby wykonywać jakichkolwiek operacji.

Mężczyzna, l. 60 – Częste wybudzanie się w nocy, zimny pot i kołatanie serca, stany lękowe. Przeprowadzone badania serca – Holter I EKG nie wykazały podłoża chorobowego. Do tej pory stosowano leki uspakajające doradzono pacjentowi, aby przestać się denerwować.

Zastosowano:
Hipnoterapię oraz wyrównanie energetyczne czakr.

Efekty:
Eliminacja dolegliwości. Zadarza się, że sporadycznie powracają pod wpływem zmęczenia, ale przekazane wskazówki do autoterapii bardzo pomagają w przywróceniu stanu równowagi.

Mężczyzna, l. 55 – Poczucie bycia „w kropce”, ciągłe dolegliwości związane z układem trawiennym, stłuszczenie wątroby, zakażenie Heicobacter Pyroli, hemoroidy oraz początki cukrzycy typu II. Po dwukrotnej antybiotykoterapii związanej z Helicobarter Pyroli oraz stosowaniu przepisanych leków na pozostałe dolegliwości, nastąpiło pogorszenie stanu zdrowia.

Zastosowano:
Terapia ziołami, detoks, zrównoważona dieta eliminacyjna, usunięcie pasożytów i patogenów metodą biorezonansu – wg. H. Clarc, Reif, Beck.

Efekty:
Dolegliwości ustąpiły, pasożyty zostały wyeliminowane, ustabilizowano poziom cukru – ilość lekarstw została przez lekarza diabetologa ograniczona, a insuliny odsunięte. Nastąpił zauważalny proces równoważenia cholesterolu i trójglicerydów oraz cukrów.

Dziewczynka, l. 8 – Stany lękowe związane ze zrywaniem się w nocy i widzeniem duchów.

Zastosowano:
Kilka seansów hipnoterapii.

Efekty:
Skończyły się nagłe przebudzenia i zmory, a o duchach opowiada bez leku.

Anna, l. 42 – Przewlekłe bóle natury psychosomatycznej, październik 2016

Gdy trafiłam do p. Mariana, od ponad dwóch lat dokuczały mi silne bóle dołu brzucha, dla których lekarze nie znajdowali wytłumaczenia i przyczyny.
Zrobiłam dziesiątki różnych badań, przeszłam zabieg operacyjny i nic nie pomogło.

Zwróciłam się po pomoc, ponieważ straciłam zaufanie do medycyny zachodniej. Nie wierzyłam, że ktokolwiek jest mi w stanie pomóc.
Pan Marian przeprowadził sesje hipnoterapii, podczas których udało się ustalić z moją podświadomością, że ona wie, jaka jest przyczyna moich dolegliwości i jest w stanie doprowadzić do ich ustąpienia.

W ciągu kilku miesięcy dolegliwości ustąpiły, a ja wprowadziłam w swoim życiu ważne zmiany, które jeszcze lepiej wpłynęły na moje samopoczucie.

Pan Marian jest profesjonalistą i bardzo ciepłą osobą.
Sesje przebiegały w atmosferze bezpieczeństwa i komfortu.
Polecam współpracę z panem Marianem w sytuacjach, w których coś blokuje rozwiązanie Twojego problemu.

KRYSTYNA L. 62 – Poważne problemy z układem trawiennym oraz bolące hemoroidy, 

Stan mojego zdrowia daleki był od dobrego, miałam ciągłe dolegliwości układu pokarmowego, a stosowane leki nie tylko nie pomagały, ale miałam po nich kłopoty żołądkowe.

Badania pokazywały, że moja wątroba, żołądek oraz jelita były w coraz gorszym stanie. Że nie wspomnę o mojej psychice.

Wówczas spotkałam się z ofertą terapii u Naturopaty – p. Mariana, opracowaną w oparciu o naturalne metody leczenia i najnowsze zdobycze w zakresie biorezonansu.

Posłuchałam rady p. Mariana, aby podejść do problemu całościowo i konsekwentnie, bez zbędnego pośpiechu.
Rozpoczęliśmy od kompleksowego oczyszczania organizmu, między innymi z wykorzystaniem ziół i przy pomocy urządzeń Body Detox.
Pan Marian przeprowadził także terapię likwidacji pasożytów, grzybów i bakterii za pomocą urządzeń do biorezonansu. To przyniosło odczuwalną poprawę komfortu w funkcjonowaniu układu trawiennego i mojego samopoczucia.

Ze względu na moje możliwości czasowe, terapia trwała ok. 1,5 roku i osiągnęłam zdecydowaną poprawę zdrowia i zostałam zwolenniczką terapii naturalnych.
P. Marian wykazał dużą cierpliwość i zrozumienie dla moich ograniczeń czasowych, dopasowując terapię do aktualnych moich zajęć oraz czasu, jaki mogłam poświecić.

Złożenie wszystkich przeprowadzonych metod w kompatybilną i najlepszą dla mnie terapię kompatybilna terapie wymagała nie lada wiedzy ze strony p. Mariana.

Gorąco polecam kontakt z p. Marianem, jeżeli poważnie traktujesz swoje zdrowie i jesteś gotowy konsekwentnie działać dla jego poprawy.

Cały czas w uzgodnieniu z moim naturopata, stosuję zioła i naturalne przyprawy.

Aktualnie jestem w bardzo dobrej formie, zwłaszcza że całkowicie zniknęły także problemy z hemoroidami.

 

Iwona lat 59 przewlekłe choroby układu pokarmowego  lipiec 2020

 Choruję na choroby przewlekłe, od wielu lat mam kłopoty z dwunastnicą ,żołądkiem, jelitami

Leczyłam się latami konwencjonalnie ale nie było zdecydowanej poprawy. Postanowiłam leczyć się metodami naturalnymi. Zgłosiłam się do P. Mariana homeopaty z prośbą o leki homeopatyczne które mogą pomóc mi w codziennym życiu. Homeopata wskazał mi leki homeopatyczne na moje jelitowe dolegliwości i dodatkowo zalecił stosowanie herbatek ziołowych wspomagających trawienie oraz herbatek uspokajających i tonizujący pozwalających na lepszy sen. Zalecił również zmiany  w mojej diecie. Terapia  bardzo mi pomogła, nie mam częstych i długotrwałych bóli w brzuchu oraz zdecydowanie lepiej śpię, wysypiam się.

Polecam  P. Mariana, który potrafił z naszej rozmowy rozpoznać całościowo moje problemy i zastosował terapię która mi mogła 

Marek lat 72 problemy z układem krążenia, stawami i układem limfatycznym, maj 2020

Od dłuższego czasu zmagam się z problemami nóg ,problemy w chodzeniu, wynikającego z mojej nadwagi i  brakiem ruchu związanego z moimi zajęciami. Nogi mam spuchnięte. Specjaliści ocenili ,że mam kłopoty z układem krążenia i układem limfatycznym. Zdecydowałem się na terapię pijawkami. Zapoznałem się z ta terapia czytając o niej w intrenecie, przeglądając dokumentację fotograficzną która znajdowała się na stronie internetowej P. Mariana. Przystawiłem pijawki i efekt jest bardzo pozytywny, Mogę się sprawniej poruszać co wcześniej było sporym wyzwaniem a czasem nawet niemożliwe ze względu na ból. Pijawki okazały się bardzo dobrym wyborem. Nogi stały się lżejsze , opuchlizna częściowo zanikła. Czuje pozytywne zmiany w nogach oraz w stawach .Polecam pana Mariana i jego szkołę w stawianiu pijawek ,po pijawkach nie miałem żadnych stanów zapalnych i innych niespodzianek o których piszą internauci .

 

Mirek lat 49. nadwaga wynikająca z braku kontroli nad jedzeniem i niepochamowanym apetytem , sierpień 2020

 

Mam problemy z nadwagą, stosowałem różne metody w tym głodówki ostre diety chwilowo schodziłem z wagi, ale później samo się jakoś nadrabiał o i zamiast schudnąć tyłem.

Wybrałem hipnoterapię i już pierwsza sesja pokazała odmienne nowatorskie podejście hipnoterapeuty w terapii leczenie hipnozą mojej nadwagi. Zmiana sposobu podejścia do mojej diety  poprzez seans hipnozy bardzo mi pomógł przy zmianie sposobu odżywiania. Terapia trwała kilka miesięcy ale była zaprogramowana w taki sposób abym mógł w czasie terapii pracować. Polecam zastosowanie hipnozy w walce z nadwagą, walce z nawykami żywieniowymi , walce z jedzenie nadmiernej ilości słodyczy oraz używania nadmiernej ilości napojów słodzonych i energetyzujących. Poprzez hipnozę opanowałem chęć jedzenia i picie wszystkiego. Gorąco polecam ,warto skorzystać z terapii P Mariana

Piotr lat 55 przewlekłe kontuzje rąk, stawów, „łokieć golfisty „ sierpień 2020

Uprawiam sport rekreacyjnie a kiedyś uprawiałem zawodowo. Zmagam się od wielu lat  z tak zwanym “łokciem  golfisty „, nie można wykonywać żadnych prostych prac bez bólu, problemem jest podniesienie rąk do góry, założenie koszuli , marynarki. Zdecydowałem się na kurację pijawkami. Przystawiłem sobie pijawki parokrotnie i zdecydowanie poprawił się stan mięśni i ścięgien w  przedramieniu i ramieniu. Ustąpił ból. Dzisiaj mogę powiedzieć że założenie marynarki ,koszuli nie sprawia mi problemu mogę wykonywać ćwiczenia w ramach rehabilitacji bez bólu, wiem i czuję to że kontynuacja terapii pijawkami oraz zaleconymi lekami homeopatycznymi  zakończył się pełnym sukcesem a ja odzyskaniem pełni sił w rękach. Polecam terapię pijawkami na schorzenia jak” łokieć tenisisty czy łokieć golfisty „ oraz bole nadgarstka, skurcze rąk i palców . Dziękuję za terapię pijawkami i polecam przystawianie pijawek przez pana Mariana .Polecam  stosowanie leków homeopatycznych  zapisanych przez P. Mariana 

Paweł lat  37. bardzo złe relacje z współpracownikami, toksyczne związki z kobietami maj 2020 rok

Moim problemem są złe relacje z pracownikami co rzutuje na moje życie rodzinne i życie zawodowe. Zbytnie uleganie sugestią współpracowników a zwłaszcza najpiękniejszy części mojej załogi spowodowały tworzenie się „dziwnych” związków, toksycznych związków. Zdecydowałem się na hipnoterapię. Właściwe zdefiniowanie mojej roli w tym wszystkim to można zastosować przysłowie że” łatwo się mówi” ale poprzez terapię hipnozy  regresyjnej mogę powiedzieć, że te zmiany łatwo się dokonały, nie bez bólu znalazłem siebie , znalazłem odpowiedź na wiele pytań o związkach ,który mnie łączyły kiedyś z tymi osobami lub z tymi sytuacjami i o zależnościach, które wtedy występowały okazało się to mieć duży wpływ na dzisiejsze moje relacje. Polecam P. Mariana który  profesjonalne i z dużą dozą poczucia że to są sprawy bardzo ,bardzo intymne razem ze mną dokonał korekty mojej podświadomości która miała wpływ na moje dzisiejsze zachowanie. Po paru miesiącach mogę powiedzieć że nie mam toksycznych związków ani z pracownikami ani współpracownikami ani w domu. Zrozumiałem sytuację I potrafiłem poprzez rozmowy i zachowania rozwiązać wszystkie problemy. Polecam P. Mariana jako osobę godną zaufania do rozwiązywania nawet najbardziej intymnych problemów 

Tamara .  lat 28 napięte, złe relacje  w rodzinie związane z angażowaniem się w pracy, luty 2020

Jestem bardzo mocno zaangażowana w pracy, nie zawsze dostrzegam moja rodzinę, a ona może mieć uzasadnione pretensje do mnie o zbyt głębokie zaangażowanie w pracy. Moje życie było coraz bardziej nieznośne i  coraz więcej pretensji, żalu konfliktów. Uważałam ,że mi się cały świat „wali w gruzy” . Szukałem winnych wszędzie ,wokoło rodzina, znajomi ,współpracownicy ,cały czas stres ,nerwica, sięganie po używki. Powiedziałam sobie dość coś trzeba z tym zrobić. Jeżeli jest to we mnie to muszę ja na tym popracować a jeżeli jest to zbieg okoliczności to chciałbym o tym wiedzieć, że nie ja jestem przyczyną tego wszystkiego. Przeanalizowałam sytuację i postanowiłam skorzystać z usług hipnoterapeuty by poprzez hipnozę, hipnozę regresyjna  dotrzeć do mojej podświadomości i próbować rozwiązać problemy które mnie dotykały. Terapie które zdecydowałam się odbyć u P. Mariana przyniosły zaskakująco dobry wynik i dzisiaj wiem, że stres i nerwica, którą miałem jest wynikiem zbytniego przejmowania się o wszystko i wszystkich. Postanowiłam zgodnie z sugestiami terapeuty popatrzeć na wszystkie powiązania z dystansu i dzisiaj mogę powiedzieć że zmiana relacji w pracy w domu w rodzinie wpłynęła na wszystkich korzystnie. Jestem mniej nerwowa, czuję, że jestem w mniejszym stresie. Praca lepiej mi idzie i w domu się poprawiło.

Polecam pana Mariana i jego autorskie  sesję terapeutyczne

 Arek lat 22 hipochondryk ze skłonnościami  do przejścia na druga stronę ,czerwiec 2020

 Wiele w życiu chorowałem, bardzo często i czułem się bardzo samotny. Stałem się mimowolnym hipochondrykiem. Nie dawałem sobie z tym rady, bo ciągle mi coś było lub miało być więc się leczyłem. Zastanawiałem się jak to jest Ile człowiek ma w sobie informacji. Cały czas czułem, że we mnie   jest jeszcze druga osoba, a może i trzecia,  które mi sugeruję różne rozwiązania, nie zawsze się z nimi zgadzałem a najgorsze, że często sugerowały  by spróbować przejścia na drugą stronę i to wszystko sprawdzić . W pewnym momencie przeraziło mnie to tak bardzo, że postanowiłem coś z tym zrobić. Sesje terapeutyczne nie były lekkie ponieważ  oczekiwałem czegoś bardzo spektakularnego. Byłem na wiele sesjach terapii, ale ich efekt przechodzi moje oczekiwania. Pozbyłem się myśli o próbie przejścia na drugą stronę, próbie samobójstwa ,pozbyłem się głosów w mojej głowie. Wyciszyłem się i zrozumiałem że mi nic nie jest, a wszystko jest wytworem mojej  wyobraźni .Jestem w dobrej formie dzięki terapii P. Mariana. Polecam Jego sesje,  terapie z  hipno , hipnozą regresyjną.